Podkategorie

Nowoczesne domy jednorodzinne wyposażane są w poddasza z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Pokój pod dachem wymaga również dostępu światła dziennego pomimo ograniczeń, jakie wprowadzają niskie ściany i ukośne stropy. Okna dachowe Błonie, to sposób na oświetlone poddasze.

Oferujemy najlepsze rozwiązania

Nasza firma od lat specjalizuje się w układaniu pokryć dachowych oraz pracach wykończeniowych w obrębie dachów. Jedną z usług, jakie oferujemy jest również montaż okien dachowych, które wybieramy spośród najlepszych ofert na polskim rynku.

W zakresie doboru produktów współpracujemy z najlepszymi wytwórcami, dzięki czemu możemy zaproponować Ci doskonale znane, renomowane marki, jak Aura Pruszyński, Velux czy Fakro, firmujące najlepsze, najnowocześniejsze okna dachowe. Błonie to główna strefa realizowanych przez nas usług, ale wykonamy je również w innych rejonach Warszawy.

Co gwarantujemy?

Montaż okien dachowych to zadanie wymagające specjalistycznych umiejętności oraz wiedzy, dzięki której zyskasz nie tylko funkcjonalne oświetlenie wnętrza, ale też nie wpłynie ono na komfort termiczny domu. Wybierając nasze usługi otrzymujesz:

  • estetyczne, sprawdzone i niezawodne okna dachowe znanych producentów,
  • okna obrotowe, z tworzyw sztucznych i impregnowanego drewna,
  • produkty o wysokiej odporności na promieniowanie UV, grad i deszcz oraz szeroki zakres temperatur,
  • możliwość zamontowania sterowania elektronicznego,
  • dostosowanie okien do powierzchni dachu o różnym koncie nachylenia,
  • szeroki wybór akcesoriów.

Okna dachowe dostępne w mieście Błonie to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych domów jednorodzinnych. Jeśli potrzebujesz takiego rozwiązania zwróć się do nas. Oferujemy perfekcyjne wykonanie usługi bez wpływu na komfort budynku.