Okna dachowe FAKRO

Szybko rozwijająca się technika , zmiana w postrzeganiu świata czy zmiana stylu życia doprowadziły do nowego myślenia o budownictwie. Zaawansowane technicznie i proekologicznie produkty , o szybkim i łatwym montażu nabrały szczególnego znaczenia. Trwałe, funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne okna dachowe FAKRO zdobyły wielką popularność i stały się nieodłącznym elementem nowo wznoszonych budynków. Przede wszystkim okna dachowe FAKRO umożliwiają zbudowanie nowoczesnego wnętrza wypełnionego promieniami słońca. Dzięki zastosowaniu nawiewników w oknach dachowych, na poddaszu zawsze jest dopływ świeżego powietrza bez potrzeby otwierania okien. Przeszklenie w dachu to piękny widok na niebo oraz otaczającą okolicę.

Specjalistyczny SYSTEM wzmocnienia konstrukcji okna to bezpieczeństwo i podwyższona odporność na włamanie.

Produkty FAKRO to nowa jakość życia.

CO WYRÓŻNIA FAKRO

TERMOIZOLACYJNOŚĆ

 • Energooszczędna konstrukcja:
  * Specjalna budowa okna FTT U8 Thermo o współczynniku Uw=0,58W/m²K sprawia, że jest to najbardziej energooszczędne okno dachowe na świecie z pojedynczym pakietem szybowym. Taka konstrukcja pozwala na zatrzymanie energii cieplnej we wnętrzu pomieszczenia.
 • Duża ilość naturalnego światła
 • Zrównoważony bilans energetyczny

 

BEZPIECZEŃSTWO

 • Wzmocniona konstrukcja okna – system topSafe
 • III klasa bezpieczeństwa
 • Ochrona antywłamaniowa
  * Antywłamaniowość to ważna kwestia w produktach FAKRO. Standardowe okno do dachów skośnych FTP-V P2 Secure spełnia europejską 2 klasę antywłamaniową RC 2 n wg EN 1627. Montaż tego typu okien w dachach znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe budynku.

 

FUNKCJONALNOŚĆ

 • Klamka w dolnej części skrzydła
 • Automatyczny nawiewnik V40P
  * Wysoką funkcjonalność okien FAKRO zapewnia także automatyczny nawiewnik V40P, który optymalnie dozuje ilość świeżego powietrz. Bezobsługowa wentylacja w oknach FAKRO zapewnia zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. Otwarty nawiewnik charakteryzuje się wysoką wodoszczelnością nawet podczas wiatru. Chroni przed pyłem i wadami z zewnątrz
 • Wysoka szczelność okna

 

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01