Braas

a31bd4ce8c9vRubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie Braas. Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 30 mm daje dachówkę uniwersalną, którą można stosować nie tylko na dużych i prostych dachach.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne kolory

Monier Rubin 9V


prvw 0 2028411vRubin 11V (K) to połączenie klasycznego piękna z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi opracowanymi wraz z dekarskimi mistrzami. Model ten należy do grupy przesuwnych dachówek dużego formatu. Godne zwrócenia uwagi są kolory bukowy i szary kryształ – dostępny tylko dla tego modelu.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne kolory

Monier Rubin 11V(K)


5a0014cf6913vRubin 13V zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu. Klienci dokonujący tego wyboru mają wysokie wymagania w odniesieniu do architektonicznej harmonii i ponadczasowego piękna. Jak duża różnorodność jest tu możliwa udowadnia szeroka gama asortymentu kolorów w ofercie.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

Dostępne kolory

Monier Rubin 13V


a068d67417 10vWydmy, wiatr, step, owce na wałach przeciwpowodziowych - kto przy tych słowach czuje się jak w domu, wybiera dla swojego zacisza dachówkę Achat 10V. Jej typowo nadmorski urok przekonuje i nadaje budynkowi autentycznego charakteru.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

Dostępne kolory

 Monier Achat 10V


Braas Granat 11V naturalna czerwien dach 01 granat11vGranat 11V pokazuje jak harmonijnie połączyć w sobie wiele atutów. Jego tradycyjny, charakterystyczny wygląd doskonale pasuje do zabytków, ale także podkreśli styl nowych budynków. Dzięki możliwości przesunięcia 42 mm, szczególnie nadaje się na dachy wymagające renowacji.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne kolory

Monier Granat 11V 


77286d17cc granat13vGranat V13 swoim charakterystycznym profilem „marsylki” dachówka ta epatuje wiarą w to co sprawdzone. Pasuje zarówno do budynków historycznych, jaki i nowych, mających na celu nową interpretację architektury ukierunkowanej na tradycję.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 Dostępne kolory

 Monier Granat 13V


Topas 11V ta nowoczesna dachówka stanowi doskonałą alternatywę dla modeli dachówek płaskich. Zaletą dachówki Topas 11V jest jej uniwersalność – doskonale komponuje się w nowoczesnym budownictwie. Potrafi również odświeżyć wygląd starszych, remontowanych budynków. Elegancja Topasa wynika z jego rzeczowego, subtelnego stylu. Efekt: dom sprawia jednorodne, wyważone wrażenie.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 Dostępne kolory

 


Topas 13V Elegancja Topasa wynika z jego rzeczowego, subtelnego stylu. Efekt: dom sprawia jednorodne, wyważone wrażenie. Topas 13V to dachówka nadająca szlachetnego charakteru tak nowym budowom, jak i budynkom starszym.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 Dostępne kolory

 


Turmalin swoim kształtem podkreśla wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu. Nadaje mu optycznego spokoju i wyważenia. Z tego też względu nadaje się wyjątkowo dobrze do stosowania na budynkach o oszczędnej stylistyce.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 

 Dostępne kolory

 


Smaragd jest idealnym wyborem dla tych, którzy żyją we własnym stylu. Jego eleganckie kolory i nietypowa rombowa forma nadaje budynkowi wyszukanego, indywidualnego charakteru przypominającego efekt pokrycia łupkami. Po prostu wyjątkowa forma i efekt pokrycia powierzchni.

Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 Dostępne kolory

 


Wybierając karpiówkę Opal decydują się Państwo na wybór tradycji. Klasyka i nostalgia - to pojęcia, które łączą się z tą pierwotną formą dachówki ceramicznej. Przyjemny charakter, który pożądany jest szczególnie przy naprawie wartościowych budowli zabytkowych. Chętnie stosowana również w nowym budownictwie indywidualnym, mającym na celu wyrażenie tradycyjnego, regionalnego stylu budowy.

Karta techniczna
Karta techniczna

 

 

 

 

 

 

 Dostępne kolory