Blachodachówki

blachodacheuropa836264Blachodachówka Europa - idealna do szybkiego i taniego pokrycia dachu domu lub budynku. Posiada wiele zalet. Przetłoczenie fali zapewnia blachodachówce optymalną sztywność, a zastosowane rowki kapilarne umożliwiają odprowadzenie wody skraplającej się na połączeniach arkuszy. To idealny materiał na nowe jak i remontowane dachy. Pokrycie dachowe z blachy powlekanej dzięki dużej ilości dostępnych kolorów gwarantuje elegancki wygląd i wiele lat użytkowania. Właśnie te wszystkie zalety sprawiają, że blachodachówki produkowane z blach powlekanych to jeden z najczęściej wybieranych materiałów na dachy.

 

 

 

 

 

 


finezja max2Blachodachówka Finezja MAX -  cięta na długość . Innowacyjny kształt blachodachówki nadają dodatkowo wyprofilowane rowki .   Blachodachówka Finezja Max  produkowana jest z blachy powlekanej bardzo odpornymi  powłokami  poliuretanowymi : Granite®Storm lub  Granit®HDX z 30 - letnim  okresem gwarancji lub z poliestrową powłoką Deep Mat z 20 okresem gwarancji .

 

 

 

 


finezjaBlachodachówka  modułowa FINEZJA to  najnowszy produkt firmy. Wytwarzana   jest z blachy powlekanej bardzo odpornymi powłokami poliuretanowymi: Granite®Storm  lub Granit®HDX z 30 - letnim okresem gwarancji lub z poliestrową powłoką Deep Mat z 20 okresem gwarancji .  z wysokiej jakości blachy produkowanej przez  koncern ArcelorMittal. Znakomite właściwości wytrzymałościowe powłok zapewniają wysoką trwałość w różnych warunkach środowiskowych. Blachodachówka FINEZJA jest lekka i prosta w montażu. Bardzo często stosowana jest przez inwestorów w przypadku skomplikowanego kształtu pokrycia dachowego. Spółka zapewnia szeroką gamę kolorów powłoki dekoracyjnej przy wyborze blachodachówki modułowej FINEZJA.

 

 


klara261236Blachodachówka KLARA - to nowy produkt wprowadzony do oferty Florian Centrum S.A. Charakteryzuje się wysokim profilem. Bardzo ładnie prezentuje się na domach i budynkach.

 

 

 

 

 

 

 

 


kingaBlachodachówka KINGA. Klasyczny kształt imitujący tradycyjną dachówkę ceramiczną. Produkowana jest w dwóch wariantach długości modułu 350 i 400 mm. Wysokość  tłoczenia 20 mm.
Oferowane powłoki lakierowane dostępne są w wersji: połysk, mat gruboziarnisty. Oraz  powłoki z 30 letnim okresem gwarancji:Granite®HDX  Granit®Storm. Pokrycie dachowe     z blachy powlekanej dzięki dużej ilości dostępnych kolorów gwarantuje elegancki wygląd     i wiele lat użytkowania.

 

 

 

 

 

 


blachodachowka florinaFLORINA - bez wątpienia jest jednym z bardziej ekonomicznych, a jednocześnie wysokiej jakości pokryciem dachowym. Wydłużona linia modułu pozwala znacznie obniżyć koszty wykonania dachu poprzez zmniejszenie ilości więźby dachowej.
Konstrukcja blachodachówki upraszcza montaż i wpływa na obniżenie kosztów.
Oferowane powłoki lakierowane, stosowane na blachodachówkach dostępne są w wersji: połysk, mat gruboziarnisty, Granite®HDX, Granit®Storm.