BLACHODACHÓWKA FINEZJA

Blachodachówka Finezja występuje zarówno w modułach jak i w arkuszach ciętych pod wymiar. Określana jako doskonały produkt firmy Florian Centrum. Nowoczesny kształt tej blachodachówce nadają specjalnie wyprofilowane rowki. Finezja jest lekka i prosta w montażu. Firma Florian posiada szeroki wybór kolorów powłoki dekoracyjnej. Powłoki w których jest dostępna blachodachówka : PURMAT, PURLAK, PURMAX.

 

BLACHODACHÓWKA KINGA

Blachodachówka Kinga swoim klasycznym wyglądem przypomina tradycyjną dachówkę ceramiczną. Pokrycie dachowe wykonane z tej blachy zapewnia szykowny wygląd i trwałość na wiele lat. Dostępna w dużej ilości kolorów i w 3 powłokach: PURMAT, PURLAK oraz PURMAX.

 

BLACHODACHÓWKA FLORINA

Blachodachówka Florina bez dwóch zdań jest jednym z bardziej ekonomicznych a jednocześnie bardzo dobrej jakości pokryciem dachowym. Wydłużona linia arkusza pozwala znacznie zmniejszyć koszty wykonania pokrycia jak i ilości więźby dachowej. Konfiguracja blachodachówki udogadnia montaż.

 

BLACHODACHÓWKA KLARA

Blachodachówkę Klara charakteryzuje wysoki profil. Bardzo ładnie wygląda na domach i budynkach. Występuje w dużej gamie kolorów oferowanej przez firmę Florian i w 3 powłokach: PURMAT, PURLAK oraz PURMAX.

 

BLACHODACHÓWKA MAJA

Blachodachówka Maja jest dostępna w modułach jak i w arkuszach ciętych na wymiar. Idealnie sprawdza się w pokryciu dachów o złożonej połaci, co gwarantuje zmniejszoną ilość odpadów. Arkusze montowane są standardowo jak reszta blachodachówek z oferty firmy Florian. Dostępna w dużej ilości kolorów z oferty firmy Florian oraz w 3 powłokach: PURMAT, PURLAK oraz PURMAX.

 

BLACHODACHÓWKA TAMARA

Blachodachówka Tamara oferowana przez firmę Florian jest dostępna tylko w arkuszach ciętych na wymiar. Zwykle stosowana jest na dachy o łatwej konstrukcji. Montaż tej blachodachówki przebiega standardowo. Dostępna we wszystkich powłokach z oferty firmy Florian.

 

BLACHODACHÓWKA ROZALIA

Blachodachówka Rozalia bez dwóch zdań jest jednym z ekonomicznych a zarazem dobrej jakości pokryciem dachowym. Dostępna w arkuszach ciętych pod wymiar oraz w wersji modułowej. Wydłużona linia modułu pomaga w znacznym obniżeniu kosztów wykonania dachu dzięki zmniejszeniu ilości więźby dachowej. Schemat blachodachówki znacznie ułatwia montaż. Występuje we wszystkich powłokach z oferty firmy Florian Centrum.

 

BLACHODACHÓWKA LIDIA

Blachodachówkę Lidia charakteryzuje popularny, odświeżony kształt co nadaje jej stylowego wyglądu. Występuje w arkuszach ciętych na wymiar. Montaż przebiega standardowo jak z pozostałymi dachówkami z oferty firmy Florian. Producent oferuję ją we wszystkich dostępnych powłokach i kolorach.

 

BLACHODACHÓWKA RÓŻA

Blachodachówkę Róża cechuje estetyczny wygląd i wyróżnia się parametrami użytkowymi, szerokość krycia to 1150mm. Dostępna jest w arkuszach ciętych na wymiar, montaż klasyczny. Dostępna w 3 powłokach: PURMAT, PURLAK oraz PURMAX.

 

 

BLACHODACHÓWA SOFIA

Blachodachówka Sofia swoim kształtem przypomina dachówkę ceramiczną. Dostępna jest w arkuszach ciętych na wymiar. Montaż klasyczny jak w pozostałych blachodachówkach z oferty firmy Florian Centrum. Występuje w 3 powłokach i dużej ilości kolorów z oferty producenta.